Marta Raczyńska

Zadzwoń +48 605 050 655

Kilka słów o Marta Raczyńska

O czym myślę podziwiając leniwy spokój morskich fal?

O tym, że jestem w miejscu, w którym powinnam być. O tym, że mam szczęście żyjąc w czasach, w których podróżowanie i praca za granicą stała się tak prosta. O tym, że mogę spełniać marzenia.

To, że w Hiszpanii słońce świeci około 300 dni w roku daje mi energię do realizowania swoich celów zawodowych. Dodatkowo przebywanie w miejscu o tak zachwycającej architekturze jest prawdziwym zastrzykiem motywacji.

Kiedy zaczynałam pracę w nieruchomościach postawiłam sobie ambitny cel: chciałam, aby moje nazwisko powszechnie kojarzyło się z branżą. Chcę, aby klienci, słysząc moje nazwisko wiedzieli, że można mi zaufać. Że doprowadzę ich do momentu, w którym marzenia się spełnią.

Ta ambicja pozostała ze mną i tutaj. Na słonecznym hiszpańskim wybrzeżu.

Nieruchomości przenikają niemal każdą sferę mojego życia. Są moją pasją. Dlatego, pracując z agentami nieruchomości, deweloperami, notariuszami i projektantami wnętrz czuję, że jestem we właściwym miejscu. Robię to co kocham i tę miłość ‘sprzedaję’ klientom.

Sprzedaje nieruchomości, zarządzam najmem długo i krótkoterminowym, koordynuje usługę wykończenia wnętrz “pod klucz” (prywatnie działam też jako dekorator wnętrz), a ponadto organizuje działania administracyjne w biurze nieruchomości oraz biurze dewelopera.

Lubię jak dużo się dzieje. Lubię dawać wartość, opiekować się klientami biura i otwierać im drogę do wyjątkowych, hiszpańskich nieruchomości.

Sortuj według:

Porównywarka ofert

Porównaj