Kamila Leszczyńska

Zadzwoń +48 575 890 813

Kilka słów o Kamila Leszczyńska

Jestem agentką nieruchomości w słonecznej Hiszpanii, a moje serce bije również dla prawa. Dlaczego kocham tę pracę? Odpowiedź jest prosta. Już od najmłodszych lat moje marzenia krążyły wokół dwóch rzeczy: pomagania innym i studiów prawniczych. Kiedy nadszedł czas wyboru kariery, postanowiłam sięgnąć po obie te pasje i wykorzystać je w najlepszy sposób.

Wiem, że kupno mieszkania to nie tylko czysta transakcja finansowa, ale też emocjonalna podróż. Dlatego starannie słucham, angażuję się i pomagam. Każdy Klient to inna opowieść, inny zestaw marzeń i oczekiwań. Moja rola polega na wyczarowaniu dla nich magicznego miejsca, który stanie się ich prawdziwym domem. Moje wykształcenie prawnicze pozwala swobodnie prowadzać  transakcje i zapewnia Klientom bezpieczeństwo.

Połączenie dwóch pasji – prawa i sprzedaży nieruchomości, pozwala mi łączyć przyjemne z pożytecznym. Jeśli marzysz o posiadaniu własnego kawałka raju w Hiszpanii, zapraszam Cię.

Czy mogę się podzielić z Tobą jeszcze jednym sekretem? Praca w tej branży otworzyła mi drzwi do niezliczonych przyjaźni na całym świecie.

Sortuj według:

Porównywarka ofert

Porównaj