Ewa Kurcz

założycielka LIVESPAIN Real Estate

  • : Witam, poznajmy się...
Zadzwoń +48 605 228 066

Kilka słów o Ewa Kurcz

Każdy o czymś marzy. Czasem, wkładamy całą siłę w realizację marzeń, chociaż na początku cel jest mglisty i często wydaje nam się nieosiągalny, a potem – mamy to.

Kiedy zaczęłam pracę jako agent nieruchomości, kierowało mną jedno marzenie: chciałam dać ludziom kąt, który pomieści ich historie. Wszystkie radości i smutki. Niepokoje i ulgi. Wyzwania i powody do świętowania.

Przy okazji poznaję ciekawych ludzi i ich barwne historie. Dzięki temu mogę zaproponować im mieszkania, które są odbiciem ich osobowości. Wybrałam tę branżę, bo nieruchomości to coś więcej, niż budynki – to spełnianie ludzkich marzeń.

Przez 24 lata, codziennie, na nowo odnajduję pasję do nieruchomości. Zdobywałam doświadczenie na rynku pierwotnym i wtórnym przeprowadzając ponad 1000 transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości. Tysiące zadowolonych klientów to zawodowe spełnienie o jakim nie śmiałam nawet marzyć.

Mimo ogromnej satysfakcji jaką dała mi praca w Polsce, w końcu czegoś zaczęło mi brakować. Doszłam do momentu, w którym zrealizowałam wszystkie swoje cele zawodowe. To właśnie marzenia napędzały mnie do realizowania celów. A teraz, kiedy osiągnęłam wszystko, co chciałam, na krótką chwilę przestałam marzyć.

Musiałam wymyślić nowe marzenie. W tym całym chaosie, nie zwróciłam uwagi, że ono już dawno powstało. Pozostawało jednak ukryte, bo uważałam je za zbyt odważne.

Praca na słonecznym, hiszpańskim rynku nieruchomości.

Weszłam w to.

Dlaczego Hiszpania?

Bo daje mi ogromną dawkę energii i możliwość pracy w pięknych okolicznościach przyrody, jakimi można się zachwycać na Costa del Sol i Costa Blanca.

Codziennie zdobywam wiedzę i poszerzam swoje horyzonty co daje mi energię, aby w pełni zaangażować się w poznawanie historii moich klientów i skupić się na zaspokajaniu ich potrzeb związanych z nieruchomościami.

Kocham nieruchomości, a moim ‘nowym’ marzeniem i jednocześnie misją jest sprawianie, aby moi klienci znaleźli swoje szczęście w pięknej Hiszpanii.

Tak jak ja znalazłam swoje.

Sortuj według:

Porównywarka ofert

Porównaj