Angelika Czupryńska

Kilka słów o Angelika Czupryńska

Jedna decyzja, może zaważyć nad resztą Twojego życia. Może być ona dobrze przemyślana, ale może być też dziełem…zupełnego przypadku.

Tak było u mnie. 10 lat temu, jedna, niespodziewanie podjęta decyzja doprowadziła mnie do pracy, którą kocham i życia, za które bym się nie zamieniła. Mimo upływu lat, wciąż czuję się jak w tym pierwszym dniu – kieruje mną nienasycony głód wiedzy i niespokojna myśl, że mogę osiągnąć jeszcze więcej.

Wskoczyć w nieznane i nie utonąć.

Właśnie dlatego postanowiłam rozpocząć nowy projekt na hiszpańskim rynku nieruchomości. Zaufanie do siebie, perspektywa nowych wyzwań i niezachwiana wiara w wartości firmy, pozwoliły mi podjąć to ryzyko. Dodatkową motywacją było piękne, hiszpańskie budownictwo i…bachata, która na co dzień daje mi energetyczny impuls do działania.

Pośrednictwo nieruchomości to praca, dzięki której mogę rozwijać się na wielu poziomach i łączyć umiejętności nabyte w różnych okresach życia. Szkolenia i kursy pod okiem Grażyny Białopiotrowicz, oraz zamiłowanie do książek motywacyjnych, sprawiło, że nauczyłam się naprawdę widzieć siebie i innych.

Uwielbiam pracować z ludźmi, widzę, że umiem reagować na ich potrzeby, nawet te najbardziej skryte. Praca pośrednika nieruchomości to nie tylko znajdowanie mieszkań czy domów – to spełnianie marzeń klientów i poszukiwanie rozwiązań, które często wymagają wyjścia poza schematy.

Ta świadomość sprawia, że życie staje się głębsze. Nabiera większego sensu

Sortuj według:

Brak ofert w tej kategorii.

Porównywarka ofert

Porównaj